Dodaj witrynę do ulubionychDodaj stronę do ulubionychUstaw jako stronę startowąDrukuj stronę
Mapa strony
Galeria zdjęć
Polish English German
Biuletyn Informacji Publicznej Transportowego Dozoru Technicznego
Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Informacje: Kandydaci na egzamin diagnostów mogą sprawdzić termin egzaminu oraz swój status zakwalifikowania na egzamin            Duplikaty poświadczeń zbiorników LPG

 

Warszawa, 26 czerwca 2015 r.
TRANSPORTOWY DOZÓR TECHNICZNY
00-613 Warszawa, ul. Chałubińskiego 8
tel. 22 4902902, fax. 22 8300062
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.Komunikat

Transportowy Dozór Techniczny uprzejmie informuje, że w sierpniu b.r., z uwagi na okres urlopowy, egzaminy dla kandydatów na diagnostów
i diagnostów  nie będą organizowane. Za powstałą niedogodność Transportowy Dozór Techniczny serdecznie przeprasza i liczy na Państwa zrozumienie.
Jednocześnie, Transportowy Dozór Techniczny uprzejmie informuje, że od września b.r. egzaminy dla kandydatów na diagnostów i diagnostów będą odbywały się w standardowych cyklach. Miejsca i terminy planowanych egzaminów zostaną ogłoszone na stronie internetowej Transportowy Dozór Techniczny w pierwszej połowie sierpnia br.

 

Komunikat

Na podstawie przepisu § 4 ust. 1 rozporządzenia Ministra Infrastruktury i Rozwoju z dnia 28 listopada 2014 r. w sprawie szkolenia i egzaminowania diagnostów oraz wzorów dokumentów z tym związanych (Dz. U. z 2014 r. poz. 1836), wyznaczam następujące terminy egzaminów kwalifikacyjnych:

Egzamin teoretyczny rozpoczyna się o godz. 830 i  1330. Rejestracja uczestników egzaminów rozpocznie się odpowiednio o godz. 800 i 1300.

- 22 lipca 2015 r. egzamin praktyczny odbędzie się w Warszawie w budynku przy ul. Wolskiej 225.
- 22 lipca 2015 r. egzamin praktyczny odbędzie się w Luboniu k/Poznania w budynku przy ul. Armii Poznań 49.

- 22 lipca 2015 r. egzamin praktyczny odbędzie się w Krakowie w budynku przy ul. Myśliwskiej 55. ( Brak miejsc)

- 23 lipca 2015 r. egzamin praktyczny odbędzie się w Warszawie w budynku przy ul. Wolskiej 225. ( Brak miejsc)
- 23 lipca 2015 r. egzamin praktyczny odbędzie się w Luboniu k/Poznania w budynku przy ul. Armii Poznań 49. ( Brak miejsc
- 23 lipca 201 5 r. egzamin praktyczny odbędzie się w Krakowie w budynku przy ul. Saskiej 25. 
( Brak miejsc)

Rejestracja uczestników egzaminu praktycznego rozpoczyna się o godz. 800. . Początek egzaminu godz. 830.

Uczestnicy egzaminu praktycznego powinni posiadać ubranie ochronne.

Do wypełnionego wniosku, o dopuszczenie do egzaminu kwalifikacyjnego prosimy dołączyć kserokopię dowodu uiszczenia opłaty za egzamin kwalifikacyjny.


Opłaty za egzamin kwalifikacyjny prosimy wpłacać na nw. konto:

TRANSPORTOWY DOZÓR TECHNICZNY
UL. CHAŁUBIŃSKIEGO 8, 00 – 613 WARSZAWA
27 1130 1017 0020 1237 5820 0001
Bank Gospodarstwa Krajowego Oddział w Warszawie
Al. Jerozolimskie 7, 00-955 Warszawa

Uwaga: W przypadku potrzeby wystawienia faktury VAT prosimy do wniosku dołączyć wszelkie informacje niezbędne do jej wystawienia.

Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy, iż w dniu 22 grudnia 2014 roku został utworzony nowy adres kontaktowy z wydziałem Stacji Kontroli Pojazdów, z osobami zajmującymi się kwalifikowaniem kandydatów na egzamin dla kandydatów na diagnostów: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Na powyższy adres można kierować korespondencję dotyczącą egzaminowania diagnostów, z zastrzeżeniem wniosków o dopuszczenie do egzaminu kwalifikacyjnego. Zgodnie z § 4 ust. 3 rozporządzenia Ministra Infrastruktury i Rozwoju z dnia 28 listopada 2014 r. w sprawie szkolenia i egzaminowania diagnostów oraz wzorów dokumentów z tym związanych (Dz. U. z 2014r. poz. 1836), wniosek o dopuszczenie do egzaminu kwalifikacyjnego należy złożyć do Dyrektora TDT w postaci elektronicznej na elektroniczną skrzynkę podawczą, w postaci papierowej drogą pocztową albo osobiście w siedzibie TDT. 
W przypadku wniosku składanego w postaci elektronicznej powinien on być opatrzony bezpiecznym podpisem elektronicznym weryfikowanym przy pomocy ważnego kwalifikowanego certyfikatu lub podpisem potwierdzonym profilem zaufanym ePUAP.

Jednocześnie informujemy, iż do Państwa dyspozycji pozostaje adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Osoby, które zostały zakwalifikowane na odwołane egzaminy we wrześniu 2014 roku, powinny wskazać miejsce oraz termin egzaminu, na który chcą zostać obecnie zakwalifikowane. Informację taką prosimy przesłać do TDT drogą pocztową, faxem lub e-mailem na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Ważne:


Informujemy, że w zakładce wzory wniosków znajduje się informacja dotycząca sposobu prawidłowego wypełnienia wniosku
 
Copyright © 2010 - Transportowy Dozór Techniczny