Dodaj witrynę do ulubionychDodaj stronę do ulubionychUstaw jako stronę startowąDrukuj stronę
Mapa strony
Galeria zdjęć
Polish English German
Biuletyn Informacji Publicznej Transportowego Dozoru Technicznego
Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Informacje: Kandydaci na egzamin diagnostów mogą sprawdzić termin egzaminu oraz swój status zakwalifikowania na egzamin            Duplikaty poświadczeń zbiorników LPG

Transportowy Dozór Techniczny

00-928 Warszawa,  ul. Chałubińskiego 4

tel. 22 4902902,     fax. 22 8300062

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Warszawa, dnia 25 sierpnia 2014 r.Dotyczy:
Egzamin kwalifikacyjny dla diagnostów oraz kandydatów na diagnostów w miesiącu wrześniu.

 

W związku z wejściem w życie w dniu 10 sierpnia 2014 roku ustawy z dnia 10 czerwca 2014 roku o ułatwieniu dostępu do wykonywania niektórych zawodów regulowanych (Dz. U. poz. 768), która wprowadziła zmiany w ustawie z dnia 20 czerwca 1997 r. - Prawo o ruchu drogowym (tekst jednolity: Dz. U. z 2012 r., poz. 1137 z późn. zm.), w zakresie wymagań w stosunku do osób ubiegających się o wydanie uprawnień do wykonywania badań technicznych pojazdów oraz diagnostów uzupełniających swoje uprawnienia, a tym samym koniecznością nowelizacji przepisów w sprawie szczegółowych wymagań w stosunku do diagnostów, uprzejmie informujemy, iż egzaminy, które zostały zaplanowane w miesiącu wrześniu, z przyczyn niezależnych od Transportowego Dozoru Technicznego nie mogą zostać przeprowadzone.

Powodem odwołania egzaminów są prowadzone prace nad  nowym rozporządzeniem w sprawie szkolenia i egzaminowania diagnostów oraz wzorów dokumentów z tym związanych.

Egzaminy, które zostały zaplanowane na miesiąc wrzesień, będą przeprowadzone w terminie późniejszym  w terminach oraz miejscach, które zostaną ogłoszone, nie później niż 30 dni przed wyznaczonym egzaminem, na stronie internetowej Transportowego Dozoru Technicznego (www.tdt.pl). Po ukazaniu się komunikatu prosimy o wskazanie terminu i  miejsca egzaminu oraz przesłanie stosownej informacji do TDT w tym zakresie.

 
Copyright © 2010 - Transportowy Dozór Techniczny