Dodaj witrynę do ulubionychDodaj stronę do ulubionychUstaw jako stronę startowąDrukuj stronę
Mapa strony
Galeria zdjęć
Polish English German
Biuletyn Informacji Publicznej Transportowego Dozoru Technicznego
Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Informacje: Kandydaci na egzamin diagnostów mogą sprawdzić termin egzaminu oraz swój status zakwalifikowania na egzamin            Duplikaty poświadczeń zbiorników LPG

 

Warszawa, dnia 2 czerwca 2017r.
DYREKTOR
TRANSPORTOWEGO DOZORU TECHNICZNEGO

Transportowy Dozór Techniczny uprzejmie informuje, że w sierpniu br. egzaminy dla kandydatów na diagnostów i diagnostów uzupełniających uprawnienia nie będą organizowane, natomiast od września br. będą się odbywały zgodnie z komunikatem zamieszczanym na stronie internetowej Transportowego Dozoru Technicznego. Komunikat ten ukaże się na początku sierpnia br.Komunikat 


Informujemy, że zgodnie z § 13 rozporządzenia Ministra Infrastruktury i Rozwoju z dnia 28 listopada 2014r. w sprawie szkolenia i egzaminowania diagnostów oraz wzorów dokumentów z tym związanych (Dz. U. z 2014r. poz. 1836) - opłata za egzamin kwalifikacyjny dla osób ubiegających się o uprawnienia diagnosty i diagnostów uzupełniających uprawnienia wynosi 270 zł.
Opłata za ponowne przeprowadzenie części teoretycznej egzaminu kwalifikacyjnego, w zakresie niezaliczonej części wynosi 130 zł za każdą część, przy czym suma opłat nie może być wyższa niż 270 zł.
Opłata za ponowne przeprowadzenie egzaminu praktycznego wynosi 130 zł.


Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy, iż w dniu 22 grudnia 2014 roku został utworzony nowy adres kontaktowy z osobami zajmującymi się kwalifikowaniem kandydatów na egzamin dla kandydatów na diagnostów: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Na powyższy adres można kierować korespondencję dotyczącą egzaminowania diagnostów, z zastrzeżeniem wniosków o dopuszczenie do egzaminu kwalifikacyjnego. Zgodnie z § 4 ust. 3 rozporządzenia Ministra Infrastruktury i Rozwoju z dnia 28 listopada 2014 r. w sprawie szkolenia i egzaminowania diagnostów oraz wzorów dokumentów z tym związanych (Dz. U. z 2014r. poz. 1836), wniosek o dopuszczenie do egzaminu kwalifikacyjnego należy złożyć do Dyrektora TDT w postaci elektronicznej na elektroniczną skrzynkę podawczą, w postaci papierowej drogą pocztową albo osobiście w siedzibie TDT.
W przypadku wniosku składanego w postaci elektronicznej powinien on być opatrzony bezpiecznym podpisem elektronicznym weryfikowanym przy pomocy ważnego kwalifikowanego certyfikatu lub podpisem potwierdzonym profilem zaufanym ePUAP.

Jednocześnie informujemy, iż do Państwa dyspozycji pozostaje adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Osoby, które zostały zakwalifikowane na odwołane egzaminy we wrześniu 2014 roku, powinny wskazać miejsce oraz termin egzaminu, na który chcą zostać obecnie zakwalifikowane. Informację taką prosimy przesłać do TDT drogą pocztową, faxem lub e-mailem na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Ważne:


Informujemy, że w zakładce wzory wniosków znajduje się informacja dotycząca sposobu prawidłowego wypełnienia wniosku.

 
Copyright © 2010 - Transportowy Dozór Techniczny