Dodaj witrynę do ulubionychDodaj stronę do ulubionychUstaw jako stronę startowąDrukuj stronę
Mapa strony
Galeria zdjęć
Polish English German
Niepodlegla
Biuletyn Informacji Publicznej Transportowego Dozoru Technicznego
Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Informacje: Kandydaci na egzamin diagnostów mogą sprawdzić termin egzaminu oraz swój status zakwalifikowania na egzamin            Duplikaty poświadczeń zbiorników LPG
START Badania Techniczne Pojazdów TDT dzieciom – Bezpieczeństwo na drodze

07

lip

2011

TDT dzieciom – Bezpieczeństwo na drodze

W dniach 16 i 17 czerwca 2011 r. przedstawiciele Transportowego Dozoru Technicznego przeprowadzili akcję promocyjną „TDT Dzieciom – Bezpieczeństwo na drodze”. Przedstawiciele TDT odwiedzili Szkołę Podstawową w Talkach oraz Zespół Szkół w Filipowie. W akcji wzięli również wójt Gminy Wydminy oraz policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Giżycku.

W obu szkołach odbyły się apele, na których przedstawiciele TDT przedstawili prezentacje na temat działalności TDT w zakresie bezpieczeństwa.

Dzieci ze szkoły podstawowej w Talkach z klas IV-VI otrzymały od TDT rowerowe kaski ochronne, kamizelki i opaski odblaskowe, co zapewni im bezpieczne poruszanie się rowerem na wycieczkach szkolnych oraz bezpieczną drogę do i ze szkoły. W zespole szkół w Filipowie dzieci, które zdały egzamin na kartę rowerową otrzymały kaski ochronne. Wychowawcy klas I-II otrzymali do rozdysponowania wśród swoich uczniów opaski na ramię, kamizelki odblaskowe oraz opaski na szyję.

 


Copyright © 2010 - Transportowy Dozór Techniczny